Jednodniowe wycieczki
szkolne w
 Bydgoszczy

Bydgoszcz
Mosty, muzea i magiczny klimat

Odkryj magię krótkich wycieczek szkolnych w Bydgoszczy!
Nasze jednodniowe propozycje dają uczniom możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc, zdobycia wiedzy z praktycznym zastosowaniem oraz wspólnej zabawy z kolegami z klasy. Czas na fascynującą przygodę!


Bydgoszcz, jedna z dwóch stolic województwa kujawsko-pomorskiego, to miasto znane ze swoich szachulcowych spichlerzy, symbolizujących rolę handlu rzecznego w jego historii. Podczas wycieczek szkolnych w Bydgoszczy, uczniowie mogą zwiedzić Stary Rynek, późnogotycką katedrę, a także Wyspę Młyńską – zieloną oazę miasta, na której znajdują się aż cztery muzea.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Bydgoszcz – gra miejska

Polska / Bydgoszcz

To doskonała forma zwiedzania miasta, która w ciekawy i niekonwencjonalny sposób pozwala przyjrzeć się detalom miasta, dobrze się przy tym bawiąc. Uczestnicy zdobywają nowe informacje nie tylko poprzez słuchanie, pisanie, oglądanie, lecz także przez działanie i przeżywanie. Podczas gry miejskiej często wykorzystuje się smartfony, mapy czy przygotowane wcześniej wskazówki. Podczas pracy zespołowej gracze ćwiczą umiejętności komunikacyjne oraz uczą się poruszania w terenie.

od 165zł

Exploseum

Polska / Bydgoszcz

Exploseum, unikalne na skalę światową centrum historii przemysłu, to miejsce, które zachowało swój kształt od czasów II wojny światowej. Uczniowie podczas wycieczki szkolnej w Bydgoszczy mogą zobaczyć eksponaty z czasów III Rzeszy, takie jak talerz z sygnaturą DAG, naczynia laboratoryjne, żetony narzędziowe, elementy uzbrojenia i amunicji, a nawet radziecką gwiazdę.

 

od 195zł

Muzeum Mydła i Historii Brudu

Polska / Bydgoszcz

Muzeum Mydła i Historii Brudu to miejsce, które udzieli odpowiedzi na wiele pytań dotyczących historii higieny człowieka. W trakcie wycieczki szkolnej w Bydgoszczy, uczniowie będą mogli przejść przez 5000 lat historii higieny człowieka, a na koniec stworzą własne mydełko jako pamiątkę.

od 195zł

wycieczka - karmelowa kraina

Karmelowa Kraina

Polska / Bydgoszcz

Wspaniałe połączenie nauki z zabawą. Uczestnicy najpierw biorą udział w pokazie jak powstają lizaki – wylanie masy karmelowej, dodawanie aromatu i barwników, proces napowietrzania aż do przygotowania gotowej masy. Później prowadzący odpowiadają na pytania oraz zdradzają tajniki tworzenia lizaka. Na koniec uczestnicy sami wykonują lizaki pod okiem prowadzących. Uczestnicy mogą zabrać do domu wykonane przez siebie słodycze.

od 195zł

Rezerwacje
i zapytania.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Ceny podane na naszej stronie to minimalne stawki od osoby, jednakże mogą się różnić w zależności od wielkości klasy oraz innych indywidualnych czynników.

Aby uzyskać dokładną ofertę, prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji.

Nasi eksperci skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółów i przedstawienia propozycji dostosowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Formularz rezerwacji

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na newsletter

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Dowiedz się więcej

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

  opaltour@gmail.com

   42 657 31 56

Skip to content