Jednodniowe wycieczki
szkolne
w Poznaniu

Poznań – poznaj unikalne atrakcje

Odkryj magię krótkich wycieczek szkolnych! Nasze jednodniowe propozycje dają uczniom możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc, zdobycia wiedzy z praktycznym zastosowaniem oraz wspólnej zabawy z kolegami z klasy. Czas na fascynującą przygodę!

Poznań, stolica Wielkopolski, to miasto pełne zabytków i atrakcji dla uczniów. Wycieczki szkolne w Poznaniu to doskonała okazja, aby poznać bogatą historię i kulturę tego regionu. Nauczyciele i uczniowie mogą odkryć unikalne atrakcje Poznania, które składają się na jego niepowtarzalny charakter.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Poznań – gra miejska

Polska

To doskonała forma zwiedzania miasta, która w ciekawy i niekonwencjonalny sposób pozwala przyjrzeć się detalom miasta, dobrze się przy tym bawiąc. Uczestnicy zdobywają nowe informacje nie tylko poprzez słuchanie, pisanie, oglądanie, lecz także przez działanie i przeżywanie. Podczas gry miejskiej często wykorzystuje się smartfony, mapy czy przygotowane wcześniej wskazówki. Podczas pracy zespołowej gracze ćwiczą umiejętności komunikacyjne oraz uczą się poruszania w terenie.

od 170zł

Rogalowe Muzeum Poznania

Polska

Rogalowe Muzeum Poznania to miejsce, gdzie uczniowie podczas wycieczki szkolnej w Poznaniu mogą dowiedzieć się, skąd wzięły się słynne Poznańskie Rogale Świętomarcińskie. Na miejscu Rogalowy Mistrz podzieli się tajemnicami ich wypieku, a uczniowie będą mogli samodzielnie wziąć udział w pokazie pieczenia rogali. A na koniec, oczywiście, będzie można spróbować wspólnego dzieła.

od 200zł

Brama Poznania

Polska

Brama Poznania to miejsce, które oferuje multimedialną opowieść o historii i dziedzictwie Ostrowa Tumskiego. Podczas wycieczki szkolnej w Poznaniu, uczniowie mogą poznać ponad tysiącletnie dzieje poznańskiej wyspy. Ekspozycja podzielna jest na 4 części: sala Gród, sala Woda, sala Złoto, sala Witraż, każda z nich oferująca inny wgląd w historię Poznania.

od 200zł

Rezerwacje
i zapytania.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Ceny podane na naszej stronie to minimalne stawki od osoby, jednakże mogą się różnić w zależności od wielkości klasy oraz innych indywidualnych czynników.

Aby uzyskać dokładną ofertę, prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji.

Nasi eksperci skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółów i przedstawienia propozycji dostosowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Formularz rezerwacji

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na newsletter

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Dowiedz się więcej

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

  opaltour@gmail.com

   42 657 31 56

Skip to content