Jednodniowe wycieczki
szkolne w
Toruniu

Gotycki Toruń

Odkryj magię krótkich wycieczek szkolnych! Nasze jednodniowe propozycje dają uczniom możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc, zdobycia wiedzy z praktycznym zastosowaniem oraz wspólnej zabawy z kolegami z klasy. Czas na fascynującą przygodę!

Toruń to jedno z najciekawszych miast na szlaku gotyku ceglanego w Polsce, znane z produkcji aromatycznych pierników i jako miejsce urodzenia Mikołaja Kopernika, twórcy teorii heliocentrycznej. W trakcie wycieczek szkolnych w Toruniu, uczniowie zobaczą Stary Rynek, zachowany kompleks średniowiecznego budownictwa mieszczańskiego, Dwór Artusa, Krzywą Wieżę, Kamienicę pod Gwiazdą i Pomnik Mikołaja Kopernika.

Zapewniamy

 • Przejazd autokarem
 • Opieka pilota lub przewodnika
 • Bilet wstępu do podanej atrakcji
 • Ubezpieczenie NNW

Toruń – gra miejska

Polska 

To doskonała forma zwiedzania miasta, która w ciekawy i niekonwencjonalny sposób pozwala przyjrzeć się detalom miasta, dobrze się przy tym bawiąc. Uczestnicy zdobywają nowe informacje nie tylko poprzez słuchanie, pisanie, oglądanie, lecz także przez działanie i przeżywanie. Podczas gry miejskiej często wykorzystuje się smartfony, mapy czy przygotowane wcześniej wskazówki. Podczas pracy zespołowej gracze ćwiczą umiejętności komunikacyjne oraz uczą się poruszania w terenie.

Gra miejska dostępna w 3 wariantach:

 • TORUŃ W PIGUŁCE
 • TORUŃ ASTRONOMICZNY
 • TORUŃ – PIERNIKOWO

od 165zł

Warsztaty Piernikowe

Polska

Podczas wycieczek szkolnych w Toruniu uczniowie mogą uczestniczyć w warsztatach piernikowych, gdzie poznają proces wytwarzania pierników i biorą aktywny udział w ich wypieku. Poznają przepis na ciasto piernikowe, dowiedzą się, jakie przyprawy wchodzą w skład pierników, a następnie samodzielnie wyrabiają i ozdabiają swoje własne pierniki.

od 195zł

Centrum Chemii

Polska

Centrum Chemii oferuje uczestnikom wycieczek szkolnych w Toruniu możliwość przeprowadzenia doświadczeń z chemii organicznej pod okiem specjalistów-pasjonatów. Uczniowie mogą badać skład powietrza, uczyć się o chemii życia codziennego, brać udział w warsztatach kuchni molekularnej lub zrobić pachnącą świeczkę.

od 195zł

Młyn Wiedzy Centrum Nowoczesności

Polska

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu to doskonałe miejsce na wycieczki szkolne. Uczniowie mogą zobaczyć dwie stałe wystawy – „O Obrotach”, poświęconą idei koła i ruchu obrotowego, oraz „Rzeka”, nawiązującą do przepływającej przez Toruń Wisły. Atrakcje poszerzają wiedzę z matematyki, fizyki, biologii, informatyki, astronomii i chemii.

od 195zł

Rezerwacje
i zapytania.

Zapewniamy

 • Przejazd autokarem
 • Opieka pilota lub przewodnika
 • Bilet wstępu do podanej atrakcji
 • Ubezpieczenie NNW

Ceny podane na naszej stronie to minimalne stawki od osoby, jednakże mogą się różnić w zależności od wielkości klasy oraz innych indywidualnych czynników.

Aby uzyskać dokładną ofertę, prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji.

Nasi eksperci skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółów i przedstawienia propozycji dostosowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Formularz rezerwacji

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na newsletter

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Dowiedz się więcej

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

  opaltour@gmail.com

   42 657 31 56

Skip to content