Jednodniowe wycieczki
szkolne
w Warszawie

Stolica pełna historii i piękna

Warszawa, miasto stołeczne, to wyjątkowe połączenie historii i nowoczesności, które uczniowie będą mogli doświadczyć podczas wycieczek szkolnych w Warszawie. Od Starego Miasta, wpisanego na listę UNESCO, do nowoczesnych drapaczy chmur i socrealistycznego Pałacu Kultury. Warszawa to miasto parków – ponad połowa jego powierzchni to tereny zielone, a także siedziba międzynarodowych korporacji, uczelni wyższych, galerii sztuki i teatrów. Podczas wycieczek szkolnych w Warszawie, uczniowie będą mogli odwiedzić m.in.: Stare Miasto, Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Zamek Królewski, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Katedrę św. Jana, Pomnik Syrenki i Łazienki Królewskie.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Warszawa – gra miejska

Polska

To doskonała forma zwiedzania miasta, która w ciekawy i niekonwencjonalny sposób pozwala przyjrzeć się detalom miasta, dobrze się przy tym bawiąc. Uczestnicy zdobywają nowe informacje nie tylko poprzez słuchanie, pisanie, oglądanie, lecz także przez działanie i przeżywanie. Podczas gry miejskiej często wykorzystuje się smartfony, mapy czy przygotowane wcześniej wskazówki. Podczas pracy zespołowej gracze ćwiczą umiejętności komunikacyjne oraz uczą się poruszania w terenie.

od 150zł

Centrum Nauki Kopernik

Polska

Centrum Nauki Kopernik to największe centrum nauki w Polsce, gdzie uczestnik wycieczki szkolnej w Warszawie może poczuć się jak prawdziwy badacz i odkrywca. Wykonując samodzielnie doświadczenia, obserwując, zadając pytania, odwiedzając Strefę Eksperymentowania, Teatr Robotyczny, Teatr Wysokich Napięć. To doskonałe miejsce na wycieczkę szkolną w Warszawie.

od 185zł

Muzeum Powstania Warszawskiego

Polska

Muzeum Powstania Warszawskiego, mieszczące się w dawnej elektrowni tramwajowej, to interaktywne, multimedialne muzeum upamiętniające największą akcję zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie podczas II wojny światowej. Jest to niezbędne miejsce do odwiedzenia podczas wycieczek szkolnych w Warszawie, aby zrozumieć historyczne dziedzictwo miasta.

od 185zł

Czekoladowe Warsztaty

Polska

Podczas warsztatów w Warszawie, uczestnicy wycieczki szkolnej dowiadują się, jak z ziarna kakaowca powstaje czekolada. Samodzielnie przygotowują słodką tabliczkę, następnie biorą udział w degustacji czekolady do picia, ziarna kakao oraz czekolad z różnych zakątków świata. To niezapomniane doświadczenie podczas wycieczki szkolnej w Warszawie, które pozwoli uczniom na praktyczne poznanie procesu produkcji czekolady.

od 195zł

Kraina Krówek

Polska

Kraina Krówek to kolejne miejsce, które uczniowie mogą odwiedzić podczas wycieczki szkolnej w Warszawie. Dzieci prześledzą cały proces produkcji najsłynniejszych cukierków. Każdy składnik zostanie przez uczestników dokładnie obejrzany, a cały proces produkcji krówek ciągutek nie będzie miał już przed nimi tajemnic. Na koniec pobytu w części produkcyjnej będzie przewidziana degustacja i dzieci same będą mogły ocenić stopień „rozciągnięcia”, słodkości i czy wszystkie składniki zostały dodane w odpowiednich proporcjach i prawidłowo wymieszane. Następnie udadzą się do pracowni projektowania opakowań, gdzie samodzielnie wykonają słynne „krówkowe papierki”. Dla małych cukierników przewidziane są również słodkie niespodzianki.

od 185zł

Szlakiem Lektury Kamienie na Szaniec

Polska

Podczas wycieczki szkolnej w Warszawie, uczniowie będą mogli odwiedzić miejsca związane z książką „Kamienie na szaniec” oraz akcjami Małego Sabotażu. W programie m.in.: Pomnik Lotnika, pomnik Mikołaja Kopernika, Gmach „Zachęty„ i Pl. Piłsudskiego, spacer śladami akcji pod kryptonimem Meksyk II, podczas której odbito Rudego z rąk Niemców – Akcja pod Arsenałem, zwiedzanie al. Szucha, dawnej siedziby Gestapo, gdzie odbywało się przesłuchanie Rudego; spacer przez Powązki, wizyta w Muzeum Więzienia Pawiak. To niezwykła lekcja historii na żywo, którą każda szkoła powinna rozważyć w swoim planie wycieczek szkolnych w Warszawie.

od 180zł

Szlakiem legend warszawskich z wizytą w Centrum Mądrej Zabawy

Polska

Doskonała propozycja dla dzieci z klas młodszych szkoły podstawowej. Uczestnicy poznają Warszawę poprzez warszawskie legendy a po zwiedzaniu zaplanowaliśmy dla nich wizytę w Centrum Mądrej Zabawy. To niezwykłe miejsce, które łączy ze sobą pobyt w salach zabaw (9 stref) z warsztatami (Asy Internetu, Przedsiębiorczość, Cyjanotypia, Eko-świeczki, Kuchnia Polska, Zdrowe Słodycze, Kuchnia Włoska).

 

od 210zł

Rezerwacje
i zapytania.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Ceny podane na naszej stronie to minimalne stawki od osoby, jednakże mogą się różnić w zależności od wielkości klasy oraz innych indywidualnych czynników.

Aby uzyskać dokładną ofertę, prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji.

Nasi eksperci skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółów i przedstawienia propozycji dostosowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Formularz rezerwacji

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na newsletter

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Dowiedz się więcej

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

  opaltour@gmail.com

   42 657 31 56

Skip to content