3-dniowe wycieczki
szkolne

3 dni pełne przygód

Otwórzcie drzwi do niesamowitego świata trzydniowych wycieczek szkolnych!

Trzydniowe wycieczki to prawdziwa ekspedycja pełna nauki, zabawy i niezapomnianych przygód. Uczniowie mają okazję na głębsze zrozumienie przedstawianych tematów, zwiedzanie niejednego miejsca oraz budowanie silniejszych relacji z kolegami i koleżankami z klasy. Zanurzcie się w trzydniową przygodę, która na długo zostanie w pamięci!

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem,
  • 2 noclegi
  • 2 śniadania
  • 2 obiadokolacje
  • opieka lokalnych przewodników
  • Ubezpieczenie NNW

Tatry

Polska

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę szkolną do Tatr, z głównym punktem w Zakopanem, turystycznym sercu regionu. Odwiedzimy słynne Krupówki, weźmiemy udział w wycieczce z przewodnikiem górskim do malowniczej Doliny Kościeliskiej i sanktuarium na Krzeptówkach. Wjazd kolejką na Gubałówkę i odwiedziny pod skocznią narciarską Wielką Krokiew pozwolą na podziwianie zapierającej dech w piersiach panoramy Tatr. Zdobędziemy Morskie Oko, największe i czwarte co do głębokości jezioro w Tatrach. Na życzenie możemy również zorganizować wizytę w Muzeum Oscypka czy wycieczkę do historycznego Krakowa. Ta niezapomniana przygoda pozwoli na pełne zrozumienie dlaczego Tatry są tak magiczne.

3 dni | od 650zł

Roztocze

Polska

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę szkolną do przepięknego Roztocza, pełnego szumów i niezwykłego uroku. Główną atrakcją naszej wycieczki jest Roztoczański Park Narodowy, jedna z największych atrakcji Zwierzyńca. Odwiedzimy także Zamość, stolicę regionu, słynącą ze Starego Miasta wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, Pałacu Zamoyskich, niezwykłej trasy podziemnej Bastionu VII i uroczych kamieniczek ormiańskich. Nie przegapimy również słynnego pomnika Świerszcza w Szczebrzeszynie. Na życzenie możemy zorganizować warsztaty bębniarskie, wizytę w gospodarstwie pszczelarskim Ulik czy warsztaty w Roztoczańskim Parku Narodowym.

3 dni | od 650zł

Kotlina Kłodzka

Polska

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę szkolną do Kłodzkiej Kotliny, najciekawszego i pełnego tajemnic regionu Dolnego Śląska. Zwiedzimy Wrocław, Kłodzko, Lądek Zdrój, a także kopalnie złota, uranu i niklu. Na życzenie możemy zorganizować wizyty w Kopalni Złota w Złotym Stoku, Kopalni Uranu w Kletnie, Jaskini Niedźwiedziej czy Parku Narodowym Gór Stołowych, słynącym z labiryntu skalnego „Błędne Skały”, który prowadzi na szczyt najwyższej góry – Szczelińca.

3 dni | od 650zł

Trójmiasto

Polska

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę szkolną na Pobrzeże Kaszubskie. Zwiedzimy Gdańsk – morską stolicę Polski, Hel, Jastrzębią Górę, Rozewie i Gdynię – niegdyś małą rybacką wioskę, która stała się popularnym kurortem z piękną modernistyczną architekturą.

Dodatkowo możemy zaproponować:
Muzeum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Bursztynu, Hevelianum- centrum nauki i zabawy gdzie uczestnicy samodzielnie poznają świat przez wystawy interaktywne albo dołączają do zabaw edukacyjnych i doświadczeń prowadzonych przez edukatorów, Muzeum Emigracji w Gdyni.

3 dni | od 650zł

Olsztyn, Frombork, Elbląg

Polska

Zwiedzamy m.in.: Olsztyn – stolicę województwa warmińsko-mazurskiego, Elbląg – Wieża Targowa, Deptak z zabytkowymi kamieniczkami, Katedrę, Pomnik Piekarczyka, Frombork ze wzgórzem katedralny.

Dodatkowo możemy zaproponować: wizytę w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku, Muzeum Bitwy pod Grunwaldem, Planetarium we Fromborku, Muzeum Mikołaja Kopernika, wycieczkę do parku nauki i rozrywki Torus w Ciechanowie

3 dni | od 650zł

Mazury

Polska

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę szkolną na Mazury, krainę ponad 2600 jezior i malowniczych krajobrazów. Na półwyspie Popielińskim podziwiamy koniki polskie żyjące w naturalnych warunkach, a w Puszczy Borowieckiej znajduje się ośrodek hodowli żubrów. Mazury to również miejsca związane z historią – Wilczy Szaniec, główna kwatera Hitlera. Na życzenie możemy zorganizować wizytę w Zamku w Nidzicy, Galindii – Mazurskim Edenie, Giżycku, Twierdzy Boyen, Mikołajkach, Leśniczówce Pranie, Wiosce Indiańskiej czy Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie.

3 dni | od 650zł

Kotlina Jeleniogórska

Polska

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę szkolną do Kotliny Jeleniogórskiej, Sudeckiej Doliny Pałaców i Ogrodów. Zwiedzimy Jelenią Górę i Cieplice, Szklarską Porębę z wodospadami Kamieńczyk i Szklarki, Kościół Pokoju i Rynek w Świdnicy. Na życzenie możemy zorganizować wjazd kolejką krzesełkową na Szrenicę, wycieczkę do Karpacza z Parkiem Bajek i wjazdem na Śnieżkę, czy wizytę w Zamku Czocha.

3 dni | od 650zł

Łeba - Perła Bałtyku, Słowiński Park Narodowy

Polska

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę szkolną do Łeby – Perły Bałtyku i Słowińskiego Parku Narodowego. W Słowińskim Parku Narodowym zobaczymy ruchome wydmy, Górę Łącką, Jezioro Łebsko i wyrzutnię rakiet Rheintochter. Łeba i Słowiński Park Narodowy to miejsca pełne przyrodniczych atrakcji, które zachwycą każdego młodego podróżnika.

Dodatkowo możemy zaproponować:
wizyta w Sea Park, Labirynt Park Łeba, Muzeum Bursztynu.

3 dni | od 650zł

Pieniny

Polska

Zapraszamy na 3-dniową wycieczkę szkolną do Pienin, pasma górskiego w łańcuchu Karpat. Zwiedzimy Pieniński Park Narodowy, Wąwóz Homole, Krościenko i Zamek w Niedzicy. Na życzenie możemy zorganizować rejs po Jeziorze Czorsztyńskim, spływ Dunajcem czy wycieczkę do Krakowa. Pieniny to region o niezwykłym pięknie przyrody, pełnym atrakcji dla młodzieży.

3 dni | od 650zł

Mierzeja Wiślana, Malbork, Krynica Morska

Polska

Wąski skrawek lądu między Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym, porośnięty lasami, z szerokimi piaszczystymi plażami, mozaiką form wydmowych, zwiedzamy m.in.: Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej, Rezerwat Kormoranów, Krynicę Morską – najmniejsze miasto w Polsce; dodatkowo możemy zaproponować: Zamek w Malborku, rejs po Zalewie Wiślany, wycieczkę do Torunia, wycieczkę do Zamku w Gniewie

3 dni | od 650zł

Pomorze Zachodnie – Kołobrzeg, Mrzeżyno

Polska

Zwiedzamy m.in.: Bydgoszcz, Kołobrzeg, Mrzeżyno z pięknymi, piaszczystymi plażami; dodatkowo możemy zaproponować: wizytę w Ogrodach Hortulus Spectabilis, warsztaty z pieczenia muffinek i robienia pizzy, Western Park w Zieleniewie

3 dni | od 650zł

Rezerwacje
i zapytania.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Ceny wycieczek podane na naszej stronie to minimalne stawki od osoby, jednakże mogą się różnić w zależności od wielkości klasy oraz innych indywidualnych czynników.

Aby uzyskać dokładną ofertę, prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji.

Nasi eksperci skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółów i przedstawienia propozycji dostosowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Formularz rezerwacji

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na newsletter

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Dowiedz się więcej

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

  opaltour@gmail.com

   42 657 31 56

Skip to content