Jednodniowe wycieczki
szkolne do Wrocławia

Europejska Stolica Kultury 2016

Wrocław, stolica Dolnego Śląska i Europejska Stolica Kultury 2016, to miasto pełne mostów i wysp, o bogatej i wielokulturowej historii. Podczas wycieczek szkolnych we Wrocławiu, uczniowie mogą zobaczyć takie atrakcje jak: Ratusz, Pręgierz, Piwnica Świdnicka, Jatki miejskie, Kamieniczki Jaś i Małgosia oraz popularne wrocławskie krasnale.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Wrocław – gra miejska

Polska

To doskonała forma zwiedzania miasta, która w ciekawy i niekonwencjonalny sposób pozwala przyjrzeć się detalom miasta, dobrze się przy tym bawiąc. Uczestnicy zdobywają nowe informacje nie tylko poprzez słuchanie, pisanie, oglądanie, lecz także przez działanie i przeżywanie. Podczas gry miejskiej często wykorzystuje się smartfony, mapy czy przygotowane wcześniej wskazówki. Podczas pracy zespołowej gracze ćwiczą umiejętności komunikacyjne oraz uczą się poruszania w terenie.

od 165zł

Afrykarium

Polska

Afrykarium, ekscytujące miejsce w Wrocławskim ZOO, prezentuje różnorodność ekosystemów środowiska wodnego Afryki. W trakcie wycieczek szkolnych, uczniowie mogą zobaczyć zwierzęta zamieszkujące plaże i rafę koralową Morza Czerwonego, rzeki Nil czy krainę Wielkich Rowów Afrykańskich.

od 210zł

Hydropolis

Polska

Hydropolis, centrum edukacyjne poświęcone wodzie, to doskonałe miejsce na wycieczkę szkolną we Wrocławiu. Uczniowie odkryją tajemnice wody, dowiedzą się jak zrobić zamieć śnieżną, co żyje głęboko pod wodą, jak ludzie dostali się na dno Rowu Mariańskiego, jak to jest z wodą w ludzkim organizmie i jak płynie woda w mieście.

od 210zł

Kolejkowo – cudowny świat w miniaturze

Polska

Kolejkowo to największa w Polsce makieta świata w miniaturze, prezentująca obiekty z Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Podczas wycieczki szkolnej, uczniowie mogą zobaczyć miniatury takich obiektów jak Dworzec Świebodzki, Ratusz, Kamienice na wrocławskim rynku, Hotel Monopol, ulicę Piłsudskiego, Solpol, obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce czy Karkonoskie Tajemnice w Karpaczu.

Dodatkowo możemy zaproponować warsztaty w Kolejkowie

 od 210zł

Rezerwacje
i zapytania.

Zapewniamy

  • Przejazd autokarem
  • Opieka pilota lub przewodnika
  • Bilet wstępu do podanej atrakcji
  • Ubezpieczenie NNW

Ceny wycieczek podane na naszej stronie to minimalne stawki od osoby, jednakże mogą się różnić w zależności od wielkości klasy oraz innych indywidualnych czynników.

Aby uzyskać dokładną ofertę, prosimy o wypełnienie formularza rezerwacji.

Nasi eksperci skontaktują się z Tobą w celu omówienia szczegółów i przedstawienia propozycji dostosowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Formularz rezerwacji

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zgoda na newsletter

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA.
Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Dowiedz się więcej

NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

  opaltour@gmail.com

   42 657 31 56

Skip to content